Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcące

LICEUM SPORTOWE Z PRUSZKOWA NAJLEPSZE W POWIECIE PRUSZKOWSKIM

W dniach 18-21.10.2016 odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w którym bardzo udanie zaprezentowała się nasza licealna drużyna.

Drużyna złożona z uczniów klas II r.1999 Liceum Sportowego w składzie:

  1. Jan Śmigielski
  2. Jakub Kowalczyk
  3. Adrian Rybak
  4. Filip Pamięta
  5. Szymon Zawadzki
  6. Kacper Skibko
  7. Bartłomiej Orczykowski
  8. Konrad Podgórski
  9. Marcin Krawczyk
  10. Mateusz Wójcik,

na obiektach Zespołu Szkół Nr 1 odniosła 5 zwycięstw na 5 meczów, strzelając 36 goli, tracąc 1 bramkę. Zdecydowanie zwyciężyli inne szkoły ponad gimnazjalne z powiatu pruszkowskiego zapewniając sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek, który odbędzie się 27.10.2016 w Zielonkach.

Opracował: Adrian Rybak

Galeria zdjęć:

          

 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I SPORTOWYCH Z PRUSZKOWA NAJLEPSZY W POWIECIE PRUSZKOWSKIM

W dniach 12-13.10.2016 odbył się Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w którym bardzo udanie zaprezentowała się nasza licealna drużyna.

Drużyna złożona z uczennic Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w składzie:

1. Domańska Adrianna

2. Dylicka Kamila

3. Grodzicka Oliwia

4. Kubala Wiktoria

5. Mincberg Oliwia

6. Owczarek Oliwia

7. Rząd Katarzyna

8. Sobolewska Paulina

9. Tembaum Agata

na obiektach Zespołu Szkół Nr 1 w Pruszkowie odniosła 4 zwycięstwa w 4 rozegranych spotkaniach.Zdecydowanie zwyciężyły pozostałe szkoły ponad gimnazjalne z powiatu pruszkowskiego zapewniając sobie awans z I miejsca do kolejnego etapu rozgrywek, który odbędzie się 27.10.2016 w Zielonkach.

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Dnia 03.10.2017, na boisku Zespołu Szkół nr 1 w Pruszkowie, odbyły się zawody szkół ponadpodstawowych w piłkę nożną dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie 4 mecze i pewnie zwyciężyła w całym turnieju.

Wyniki:
ZSOiS 4:0 ZS nr 1
ZSOiS 1:0 ZS im. F. Nansena
ZSOiS 3:0 LO im. T. Kościuszki
ZSOiS 3:2 LO im. T. Zana

Skład zespołu:
- Wiktoria Kubala II LA
- Katarzyna Rząd III LSc
- Kinga Król II LSb
- Karina Frej II LSb
- Magdalena Krzewska I LSb
- Sara Fabiańska I LSb
- Karolina Sarnecka I LSb
- Małgorzata Bilska II LSb
- Katarzyna Skrzypczak I LSb
- Katarzyna Włodarska II LSb

 

 

 

Dnia 05.10.2017, na boisku Zespołu Szkół nr 1 w Pruszkowie, odbyły się zawody szkół ponadpodstawowych w piłkę nożną chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce w końcówce klasyfikacji, ulegając jedynie gorszym bilansem bramkowym zespołom z miejsc 1 i 2.
Wyniki
ZSOiS 1:1 ZS nr 1
ZSOiS 6:0 ZS im. F. Nansena
ZSOiS 1:1 LO im. T. Kościuszki
ZSOiS 10:0 LO im. T. Zana
Skład zespołu:
- Mikołaj Lewkowicz II SMS
- Michał Borychowski II SMS
- Konrad Owczarek II SMS
- Kacper Pyrek II SMS
- Igor Kawczyński II SMS
- Olivier Aleksander II SMS
- Kozaczkow Michał II SMS
- Dawid Krajnik II LSa
- Grzegorz Seremak III LSa

 
 
Dnia 23.10.2017, na boisku w Zielonkach Parcele odbyły się międzypowiatowe zawody szkół ponadgimnazjalnych w piłkę nożną dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w zawodach 4 miejsce.
 
Wyniki:
ZSOiS 0:2 Grodzisk Mazowiecki
ZSOiS 0:2 LO Sochaczew
ZSOiS 0:2 LO Mszczonów
ZSOiS 2:0 ZS Sochaczew
Skład zespołu:
- Alicja Spinek II LA
- Wiktoria Kubala II LA
- Katarzyna Rząd III LSc
- Kinga Król II LSb
- Karina Frej II LSb
- Sara Fabiańska I LSb
- Karolina Sarnecka I LSb
- Paulina Sobolewska III LA
- Katarzyna Skrzypczak I LSb

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 W dniu 4.10.2018r., zostały rozegrane zawody w piłce nożnej dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce. Mimo pełnego zaangażowania i chęci zabrakło trochę szczęścia do zdobycia brązowego medalu. Brawo za walkę do końca. Skład zespołu: Wiktoria Kubala, Alicja Spinek, Karina Frej, Katarzyna Skrzypczak, Nikola Regner, Karolina Sarnecka, Sara Fabiańska, Klaudia Burzyńska, Karina Szponar, Karolina Młynarczyk oraz Oliwia Szok.

 
 

 

 Jesteśmy najlepsi w Międzypowiatowych Finałach Piłki Nożnej Chłopców. Najlepszym zawodnikiem został wybrany bramkarz naszej drużyny Marcin Mianowicz, który zachował czyste konto we wszystkich meczach. Brawo dla całej drużyny :)???⚽

 

 

W dniu 11.10.2018r., zostały rozegrane zawody w piłce nożnej chłopców o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce, tym samym awansowaliśmy do następnego etapu rozgrywek. Reprezentacja naszej szkoły występowała w składzie: Michał Kozaczkow, Kuba Szymczak, Szymek Śmieciński, Bartek Stępień, Kuba Malinowski, Mateusz Kociszewski, Daniel Bogucki oraz Marcin Mianowicz. Gratulacje.?